img-1-desktop
img-2-desktop
img-3-desktop
img-4-desktop
previous arrow
next arrow
img-1-mobile
img-2-mobile
img-3-mobile
img-4-mobile
previous arrow
next arrow

Novinky

16. 4. 2024

23. 3. 2024

Letos jsme s Madmazel vyrazily na dva svatební veletrhy, do Kroměříže a již po třetí do Futura. Naše šaty vynesly krásné modelky na mole. Bylo to úžasné, potkaly jsme se s mnoha usměvavými nevěstami a s některými jsme se domluvily na termínech.
Těšíme se na další takové akce!

Kroměříž (celou galerii můžete vidět zde)

Futurum (celou galerii můžete vidět zde)

31. 10. 2023

V sobotu 21. října 2023 se v prostorách Zemosu a.s. Velké Němčice uskutečnila akce pod názvem „Po čem ženy touží“. Návštěvnice čekalo odpoledne plné nejen chutí, módy, ale také zajímavých vědomostí, které přišli do tamních prostor prezentovat Dva kluci z vesnice, Winery Polívka, Studio Monde, Mikumadero, Vždy IN!, fotografka Pavlína Řihošková, stylistka Slávka Mžíček a výživová poradkyně Markéta Rozinková. Vše proběhlo pod záštitou místního Madmazel studia.

Odpoledne odstartovalo dětské vystoupení skupiny Move Around, která se představila s formací Basketbalistka. O moderování se postaral Martin Burian, kterého hudebně doprovodil DJ Tommy. Mezi prezentací jednotlivých účinkujících proběhly celkem dvě přehlídky, každá kolekce měla vlastní téma, střih i barvy. Během první přehlídky prezentovala své outfity Andrea Chmelová za Vždy IN!, která se zaměřila především na téma podzim/ zima. Návštěvnicím tak modelky předvedly především teplejší outfity, které jsou určeny jak na doma, tak i do zaměstnání. Autorka nezapomněla ani na svrchní odění v podobě zimních bund. Následující přehlídku měla ve své režii majitelka Madmazel studia, která pro přehlídku zvolila jak společenské šaty, které jsou určeny přednostně pro slavnostní příležitosti, jako jsou např. plesy, prodloužená, taneční, tak i svatební šaty, které si najdou své majitelky i v rámci bílé prodloužené.

Návštěvnice mohly v průběhu celého odpoledne nakupovat nejen outfity, které viděly během jednotlivých módních přehlídek, ale i sladké, slané dobroty a víno. Mnohé návštěvnice také konzultovaly nabízené služby. Celá akce byla ukončena ve večerních hodinách. Nyní se Madmazel studio připravuje na další obdobné akce tohoto rázu, pokud jste tedy zaváhaly – nezoufejte 🙂

5. 10. 2023

madmazel-rijen-akce-2-komplet

11. 4. 2023

Madmazel-Mnamky-svatebni-odpoledne-1b-letak

26. 1. 2023

Těšíme se na setkání s Vámi 11. a 12. února na Svatebním veletrhu v OC Futurum

 1. 2. 2022

Těšíme se na setkání s Vámi 11. a 12. února na Svatebním veletrhu v OC Futurum

Veletržní katalog svatebních a společenských šatů pro rok 2022 si můžete stáhnout ZDE.

Madmazel-FB-insta-banner-futurum-veletrh-2023

11. 10. 2022